پاسخگویی آنلایندرباره ما

پست الکترونیکی پرینت PDF
شرکت کيپ آب از سال 1365 شمسي (1986 ميلادي)، با هدف توليد شيرآلات صنعتي مورد نياز مصارف شهري، کشاورزي و صنعتي و با چشم‌انداز عدم وابستگي کشور به شيرآلات خارجي و همچنين جايگزيني شيرآلات پروانه‌اي بجاي شيرآلات کشويي در تبريز شروع به فعاليت نموده و توانست به افتخار عنوان نخستين توليدکننده شيرهاي پروانه‌اي در ايران نايل آيد.
بنيان‌گذاران اين شرکت با بيش از 46 سال سابقه در زمينه‌هاي گوناگون صنعت، با فعاليت مستمر خود، طي ساليان متمادي، فرهنگ استفاده از شيرآلات پروانه‌اي را در ايران پايه‌ريزي نمودند.
در حال حاضر شرکت کيپ آب در 5 کيلومتري شهر تبريز با تلفيقي دقيق و هوشمندانه از پرسنل تحصيل‌کرده و کارگزاران فني که بيش از يک سوم آنان داراي تحصيلات دانشگاهي بوده و بقيه افراد نيز داراي مدرک فني و حرفه‌اي مي‌باشند به فعاليت خود ادامه مي‌دهد.
ظرفيت توليد فعلي شرکت حدود 3000 دستگاه در سال است که در صنايع آب و فاضلاب، خطوط انتقال آب، مواد غذايي، پالايشگاه‌هاي نفت­ و گاز، نيروگاه‌ها و پروژه‌هاي سدسازي و آبرساني مورد استفاده قرار مي‌گيرد.
واحد  R&Dشرکت، متشکل از افراد متخصص و داراي سابقه تدريس در دانشگاه‌هاي معتبر به طور مستمر پروسه طراحي و توليد شيرآلات را تحت نظر داشته و همواره در جهت افزايش کيفيت و تنوع محصولات توليدي در تلاش هستند.
شرکت کيپ آب در راستاي اهداف استراتژيک خود اقدام به توسعه فضاي کارخانه نموده و در تلاش است ضمن توليد محصولات جديد و باکيفيت، ظرفيت توليد خود را به 5000 دستگاه در سال برساند.
لازم به توضيح می باشد کلمه کيپ آب، کلمه‌اي ترکي به معنی غيرقابل نفوذ و آب بندي کامل است.

 

 

تماس با ما

شما می توانید پاسخ بسیاری از سوالات متداول خود را دریافت نمایید.

 تلفن: 5-36373234-041
 فاکس : 36373234-041
  ایمیل: info@kipab-co.com
Copyright 2021 - KIPAB COMPANY | all rights reserved