پاسخگویی آنلاینکسب تندیس نخستین جشنواره تولید کنندگان هوشمند در شبکه های کسب و کار

پست الکترونیکی پرینت PDF

 

 

نخستین جشنواره تولید کنندگان هوشمند در شبکه های کسب و کار، 24 شهریور ماه 1392 در سالن همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به منظور اعتلای تولید و خدمات ملی برگزار گردید.

موسسه مطالعات راهبردی دهکده جهانی، تلاش برای شناساندن سیمای تولید و تولیدکنندگان هوشمند، ارائه راهکارهای موثر برای تولیدکنندگان در شبکه های کسب  کار، زمینه سازی به منظور شرکت تولیدکنندگان در شبکه های کسب و کار ایرانی و حمایت از تولیدکنندگان هوشمند که نقش بسزائی در تولید ملی داشته اند را از اهداف این جشنواره اعلام نمود.

این جشنواره با حضور وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، سازمان ملی استاندلرد، سازمان توسعه تجارت ایران، شرکت پست و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به عنوان متولیان اصلی برگزار گردید.

شرکت کیپ آب نیز به عنوان اولین تولیدکنندگان شیرهای پروانه ای در ایران و یکی از پیشگامان صنعت آب در این جشنواره حضور داشت و موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس تولیدکنندگان هوشمند در شبکه های کسب و کار گردید.

این تندیس طی مراسمی به آقای مهندس احمد قندیان مدیرعامل شرکت کیپ آب اهدا شد و برگ زرینی به افتخارات قبلی این شرکت افزوده گردید.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تماس با ما

شما می توانید پاسخ بسیاری از سوالات متداول خود را دریافت نمایید.

 تلفن: 5-36373234-041
 فاکس : 36373234-041
  ایمیل: info@kipab-co.com
Copyright 2021 - KIPAB COMPANY | all rights reserved